Warsaw Shore: Ekipa z WarszawyWarsaw Shore: Ekipa z Warszawy

Summer Camp

Odcinek 7, Sezon 4

Żródło: MTV
Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy, Summer Camp, sezon 4, odcinek 7
MTV, niedziela 23:00

Piękne kobiety w skąpych bikini, umięśnieni i opaleni panowie, wakacyjne zauroczenia i romanse oraz jeden kudłaty Gangster, czyli „Warsaw Shore – Summer Camp”!Specjalna, letnia edycja nagrywana była w Łebie, gdzie ośmioro najsłynniejszych imprezowiczów w Polsce, rozkręcało najlepsze imprezy. Kolorowe parady, ekstremalne przygody i sporty wodne – to wszystko w jedynym i niepowtarzalnym stylu „Shore”. Takich imprez wybrzeże jeszcze nie widziało!

Na rodzinnych wakacjach ekipy nie zabrakło najnowszej uczestniczki, Klaudii. Ta blondwłosa piękność o iście diabelskim charakterku dołączyła do ekipy pod koniec trzeciego sezonu i z miejsca zawładnęła sercami i umysłami wszystkich panów. W tym sezonie zobaczymy także wielki powrót Ptysia! Znany z drugiego sezonu Kuba dołączył do szalonej rodziny i już pierwszej nocy przypomniał, jak potrafi się bawić….

Produkcja:
Dragon Head S.C
Dystrybucja:
VIMN Poland sp. z o.o.
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
Alan Kwieciński, Anna „Mała” Aleksandrzak, Anna „Duża” Ryśnik, Jakub „Ptyś” Henke, Damian Zduńczyk, Klaudia Stec, Magdalena Pyznar, Wojciech Gola „Wojtas
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty