Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy

sezon 16 odcinek 7

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy 16

W domu lśniącym czystością Trzej Muszkieterowie dokonują wszelkich starań, by zaimponować swoim boginiom. Imprezowicze przekonują się, że życie na farmie to nie tylko sielanka, ale też gonitwa pełna wrażeń. Czy kwiaty pomogą Kamilowi w przeprosinach?

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy XVI – opis programu

Po najdłuższej domówce sprzed kilku miesięcy, spragniona zabawy z ludźmi Ekipa w końcu wyrusza poza Warszawę. Dla niektórych osób będzie to pierwszy raz, gdy wejdą do klubów jako oficjalni uczestnicy i poczują atmosferę spotkania z fanami.

Nie wszyscy z poprzedniej edycji dotarli do Łeby, mimo to obecny skład liczy aż 12. osób. Do grona imprezowiczów postanawia dołączyć “królewska para”, czyli Arnold i Ewelona, którzy ze swojej komnaty spróbują zapanować nad niesforną grupą. Nie zapominajmy jednak kto jest królową koprów...

W Ekipie pojawi się kolejny uczestnik o zwierzęcym przydomku. “Sarna” to wysoki, dobrze zbudowany dżentelmen, który trochę namiesza - nie tylko w damskich sercach. Przybycie Michała odbije się również na męskim stadzie.

Uczestnicy znajdą wiele pomysłów na wspólne spędzanie czasu. Poza zwiedzaniem okolicznych atrakcji, odnajdą w sobie ukryte talenty, czego efektem będzie film z prawdziwego zdarzenia. Wyjątkowe zaangażowanie operatora kamery na zlecenie wszechstronnego reżysera oraz niezwykle uzdolnieni aktorzy, być może zaprowadzą Ekipę wprost na czerwony dywan. Śluby kolonijne połączą w pary miłośników melanżu, a jak to w związkach bywa - od miłości do nienawiści.

Nie zabraknie również specjalnych gości - weteranów imprezowania, którzy stęsknili się za Ekipą i wspólną zabawą. Przekonamy się czy Pedro, Dzik i Stifler nie wypadli z formy, bo co do Kucharza możemy być pewni.

W XVI sezonie Ekipa z Warszawy zamierza mocno się odpalić, ale czy nadmorskie kluby wytrzymają to napięcie, a legendarny dom przetrwa kolejny najazd? Jedno jest pewne - wakacje trwają tak długo, jak długo trwa impreza z Ekipą!

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy XVI - gdzie obejrzeć?

Premiera nowego sezonu „Ekipy z Warszawy” już 19 września na platformie VOD player.pl.