Warsaw Shore: Ekipa z WarszawyWarsaw Shore: Ekipa z Warszawy

Odcinek 7, Sezon 5

Żródło: MTV
Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy, sezon 5, odcinek 7
MTV, niedziela 23:00
Nikt nie zna się na dobrych imprezach tak, jak oni! Specjaliści w dziedzinie dobrej zabawy powracają w piątym już sezonie Warsaw Shore! Jeżeli myślicie, że w ich wykonaniu widzieliście już wszystko – zdziwicie się! W tym sezonie Ekipa uderzy we wzmocnionym składzie. Po tym, jak Alan zrezygnował z udziału w sezonie by skupić się na karierze sportowej, do Ekipy dołączyli Piotrek i Paweł – szaleni bliźniacy z Dolnego Śląska. Ponadto, do programu wróci Ewelina, która po burzliwym i emocjonującym sezonie trzecim, postanowiła zrobić sobie przerwę i poukładać sprawy sercowe. Teraz wraca pełna nowej energii!

W tym sezonie nasi eksperci od imprezowania podbiją Wrocław. Ekipa będzie tym razem liczyła dziesięcioro uczestników - Anna „Mała”, Anna „Duża”, Damian „Stifler”, Ewelina, Klaudia, Jakub „Ptyś” , Magda, Wojtek „Wojtas” oraz Piotr i Paweł.  Bądźcie z nami, będzie się działo!

Produkcja:
Dragon Head S.C
Dystrybucja:
VIMN Poland sp. z o.o.
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
klaudia, ewelina, ekipa z warszawy, Anna „Mała”, Anna „Duża”, Damian „Stifler”, Jakub „Ptyś”, Wojtek „Wojtas”, Piotr i Paweł Kluk
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty