Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy

sezon 13 odcinek 6

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy S13

Męski trening z gracją? Tylko w wykonaniu Divy. Flesze, barwne stylizacje i wywiady to poza imprezami ulubione momenty Ekipy, ale nawet takie gwiazdy nie unikną pracy. Randka pretekstem do szczerych wyznań, okrutnej zemsty i... spontanicznej domówki!

Warsaw Shore XII – opis

W domu Warsaw Shore zamieszka wyjątkowy gość specjalny, Gabo. Przystojny i żądny nowych wrażeń celebryta z Budapesztu z miejsca zawładnie sercami i wyobraźnią wszystkich domowniczek. Ze Stiflerem połączy go zamiłowanie do ćwiczeń i diety, a z pozostałą męską częścią Ekipy bariera językowa stworzy szereg zabawnych momentów, a niekiedy też nieporozumień.

Oczywiście weterani Warsaw Shore również nie zawiodą! Anastasiya nieustannie będzie starała się być w centrum uwagi, prowokując domowników na każdym kroku. Kasjusz zaprezentuje swoje kolejne oblicza, a Ewelina odmienioną sylwetkę, nad którą pracowała od poprzedniej edycji. Ewa wpadnie w oko Gabo, jednak to z Małą Anią umięśniony Węgier będzie spędzał najwięcej czasu na niewinnym „kiri-kiri”. Dzik, jak zawsze, będzie musiał ujarzmić swoją nadmierną energię, Pedro niestrudzenie nawiązywał będzie kolejne znajomości w klubach, a na Spikera niespodziewanie spadnie rola ekipowego tłumacza. Z kolei Stifler skupi się budowaniu perfekcyjnej sylwetki pragnąc zdobyć podium w zawodach kulturystycznych.

Warsaw Shore XII - gdzie obejrzeć?

Premiera 12. sezonu „Warsaw Shore” już 23 września na platformie VOD player.pl.