Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy

sezon 11 odcinek 6

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy S11

Światowa impreza przeniesie się na basen, gdzie Ekipowczki postanowią pójść na całość. Frywolność koleżanek skrytykuje, przeżywająca miłosny zawód, Czaja. Rano rycerski Stifler uratuje Anastasiyę przed karną pracą, lecz nie zdoła uchronić jej przed… smrodem. Z kolei wieczorny sparing Dzika i Kasjusza zakończy się stratami w uzębieniu.

Największe gwiazdy najpopularniejszego reality show w historii stacji powracają! Tym razem w podboju stolicy pomogą im najbarwniejsi uczestnicy „Ex na plaży Polska”: Anastasiya, Ewa, Kasjusz „Don Kasjo” i Damian „Dzik”. Jedno jest pewne – Warszawa zatrzęsie się w posadach!

W kolejnym, jedenastym sezonie „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” pojawią się najpopularniejsi z Ekipowiczów: Ania „Mała”, Ewelina „Ewelona”, Klaudia, Piotrek „Pedro” i Damian „Stifler”.  W programie nie zabraknie również dwójki uczestników, którzy dołączyli do składu w poprzedniej edycji – Klaudii „Czai” i Patryka „Spikera”. To jednak nie koniec!

W nowej edycji „Warsaw Shore” Ekipę wesprze czwórka najbarwniejszych bohaterów „Ex na plaży Polska”. W warszawskiej willi pojawią się dwie piękne kobiety: kochająca swoje ciało i dobrą zabawę Ewa oraz Anastasiya, która ponad wszystko lubi być w centrum uwagi. Nie zabraknie również porządnej dawki testosteronu. Męską część Ekipy zasilą: miłośnik wszystkich kobiet Damian i najbardziej zwariowany uczestnik w historii „Ex na plaży Polska” – Kasjusz. Będzie się działo!

Gdzie obejrzeć?

Premiera 11. sezonu „Warsaw Shore" już 24 marca na antenie MTV Polska, a także online na platformie VOD player.pl.