Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy

sezon 18 odcinek 5

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy 18

Noc obfituje w przyjaźń i sceny zazdrości. Sarna ma Małego i pogłębia nową znajomość. Zagadkowa relacja Leny z byłym chłopakiem - stara miłość nie rdzewieje? Zapasy sumo stawiają na nogi, a czysty dom i nowe fryzury zwiastują zbliżającą się domówkę!

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy XVIII – opis programu

Ten sezon rozpoczyna się w wielkim stylu. Różowe wnętrza ogromnej willi kryją mnóstwo niespodzianek, ale zaskoczeniem będą również nowi Uczestnicy.

Do Ekipy dołącza Piotr, który podczas swojej kolejnej przygody z telewizją stawia na imprezowanie. Na co dzień pracuje jako górnik, a jak wiadomo, górnik zawsze wchodzi najgłębiej. Czy właśnie za to dziewczyny go pokochają?

Kolejną niespodzianką jest Marcin, pochodzący ze Śląska zawodowy tancerz. Mimo swojego niewielkiego wzrostu, wszędzie go pełno, gdyż “Mały” ma w sobie ogromne pokłady energii i wielkie serce, którym chętnie się podzieli.

Angelika to śliczna, filigranowa blondynka mieszkająca na co dzień w Londynie. Nie znalazła miłości w innym programie, dlatego dołącza do Ekipy jako otwarta na zabawę singielka. Ma słabość do tatuaży, ginu i “krwawej Mary”. Do willi przybywa również przyjaciel Mileny i Sequento. Przekonamy się czy w imprezowaniu Eliasz jest równie dobrym zawodnikiem, jak w sportach walki.

W 18. sezonie Ekipa hucznie obchodzi swoją “pełnoletność” i bawi się bez granic, ale Uczestników wciąż obowiązują pewne zasady. O ich przestrzeganie zadba Jakub Henke, czyli “Ptyś”, który od kilku edycji pełni rolę Boss’a.

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy XVIII - gdzie obejrzeć?

Premiera nowego sezonu „Ekipy z Warszawy” już 19 marca na platformie VOD player.pl!