Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy

sezon 17 odcinek 5

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy 17

Zazdrość można potraktować z dystansem, lecz w walce o dobro przyjaciela, Jez woli ją doprawić porządnym “koprem”. Ekipę czekają poważne rozmowy. Podczas gdy Kamil i Ola oddalają się od siebie, Sequento zabiera Milenę na romantyczną randkę.

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy XVI – opis programu

Wrocław to piękne miasto pełne zabytkowej architektury oraz miejsce tętniące nocnym życiem. Przyciąga w szczególności młodych ludzi, studentów, którzy czas wolny od nauki chętnie wypełniają wycieczkami po miejskich klubach - a tych we Wrocławiu nie brakuje. Z tym miastem oraz z tym samym domem szczególne wspomnienia ma Ptyś, który pełniąc rolę Bossa Ekipy, wysyła Uczestników na wakacje do jednego z najbardziej imprezowych miejsc w Polsce. Pozostaje pytanie, czy to Ekipa będzie musiała zmierzyć się z Wrocławiem, czy Wrocław z Ekipą?

Na starych Uczestników, niesamowicie podekscytowanych nowym sezonem, czeka wielka niespodzianka - i to niejedna. W ogromnej willi zadomowiło się kilkoro świeżaków. Do grona Ekipowiczów dołączają tym razem osoby, które mają już doświadczenie ze światem medialnym. Czy sprawdzą się jako “królowie” i “królowe” melanżu? Nowe kobiety to prawdziwa mieszanka. Pasjonatka tatuaży i make-upu, Wiktoria, zawsze mówi to, co myśli - a jak wiadomo, taki styl bycia nie zawsze jest dobrze odbierany. Prosto z planu filmowego i w czasie urlopu od prowadzenia swojego gabinetu medycyny estetycznej, przybywa też Ola - z pozoru cicha i delikatna, potrafi zaskoczyć nie tylko ciętym językiem. Gosia, modelka i trenerka personalna, początkowo wygrywa w konkursie na nieśmiałość, lecz pozory zawsze mogą mylić. Do męskiego składu dołącza Przemek zwany Sequento, czyli najbardziej roztańczony budowlaniec w Polsce. Pod względem ilości tatuaży może konkurować z wiecznie uśmiechniętym Dominikiem, którego znamy z programu “Wystajlowani”.

Ta piątka nowych osób zostanie poddana wielkiej próbie, jaką jest starcie z doświadczonymi w melanżu Uczestnikami. To będzie również sprawdzian dla weteranów - czy będą na tyle łaskawi i dopuszczą do swojej rodziny kolejnych świeżaków? Przekonamy się, czy w takim składzie uda im się stworzyć Ekipę, dla której liczy się przede wszystkim dobra zabawa i która potrafi szybko rozwiązać wszelkie konflikty - a tych w każdym sezonie nie brakuje.

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy XVI - gdzie obejrzeć?

Premiera nowego sezonu „Ekipy z Warszawy” już 19 września na platformie VOD player.pl.