Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy

sezon 11 odcinek 5

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy S11

Zabawa w parku trampolin przerodzi się w rywalizację pomiędzy Dzikiem a Don Kasjo. Dziewczyny postanowią pomóc Stiflerowi i przygotują dla Anastasiyi niespodziankę. Szampejn, truskawki, bita śmietana... Jednak to nie wszystko, co para skonsumuje w bzykalni. W klubie Ewelina zabłyśnie swoją angielszczyzną podrywając norweskich uchodźców.

Największe gwiazdy najpopularniejszego reality show w historii stacji powracają! Tym razem w podboju stolicy pomogą im najbarwniejsi uczestnicy „Ex na plaży Polska”: Anastasiya, Ewa, Kasjusz „Don Kasjo” i Damian „Dzik”. Jedno jest pewne – Warszawa zatrzęsie się w posadach!

W kolejnym, jedenastym sezonie „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” pojawią się najpopularniejsi z Ekipowiczów: Ania „Mała”, Ewelina „Ewelona”, Klaudia, Piotrek „Pedro” i Damian „Stifler”.  W programie nie zabraknie również dwójki uczestników, którzy dołączyli do składu w poprzedniej edycji – Klaudii „Czai” i Patryka „Spikera”. To jednak nie koniec!

W nowej edycji „Warsaw Shore” Ekipę wesprze czwórka najbarwniejszych bohaterów „Ex na plaży Polska”. W warszawskiej willi pojawią się dwie piękne kobiety: kochająca swoje ciało i dobrą zabawę Ewa oraz Anastasiya, która ponad wszystko lubi być w centrum uwagi. Nie zabraknie również porządnej dawki testosteronu. Męską część Ekipy zasilą: miłośnik wszystkich kobiet Damian i najbardziej zwariowany uczestnik w historii „Ex na plaży Polska” – Kasjusz. Będzie się działo!

Gdzie obejrzeć?

Premiera 11. sezonu „Warsaw Shore" już 24 marca na antenie MTV Polska, a także online na platformie VOD player.pl.