Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy

sezon 13 odcinek 3

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy S13

Kolejne oblicze Kasjusza powoduje u Asi miłosny zawód, pada o kilka słów za dużo - za to noc zwiastuje nowe relacje. Zwiedzanie miasta w języku węgierskim da Ekipie do myślenia? Praca w psim SPA - pracą marzeń! Kto okaże się mistrzem gry w szachy?

Warsaw Shore XIII – opis nowego sezonu

Dom, który znamy z poprzednich sezonów, ukaże nam się w nowej odsłonie. Magia i iluzja jego wnętrza namieszają w głowach uczestnikom Ekipy. Do starego składu dołączą Milena i Marceli, wprowadzając dodatkowe zamieszanie.

Magii miłości najbardziej ulegnie Ewelona w chwili pojawienia się w domu Marcelego, który lubi się odpalić, ale niekoniecznie w sposób jaki jej się podoba. Strzała Amora już dawno temu dosięgnęła również Asię, starającą się dotrzeć do właściwego oblicza Kasjusza. Zabawna i zawsze uśmiechnięta Milena stanie się dla niej częstym wsparciem. Ewa i Dzik swój romans mają już za sobą i wydawać by się mogło, że oszczędzą nam afer, będących specjalnością Anastasiyi. Z całej Ekipy tylko nasz „węgierski książę”, Gabo, ma do niej wyjątkową cierpliwość. Spiker, Diva i Pedro będą stronić od awantur, ale nie od celnych komentarzy, jednocześnie angażując się w liczne aktywności, jakie przygotował dla uczestników ten sezon.

Zacznie się miło i magicznie, ale to rzeczywistość zweryfikuje wszystkie relacje pomiędzy dwunastoma uczestnikami, którzy po raz kolejny bawią się w Warszawie.

Warsaw Shore XIII - gdzie obejrzeć?

Premiera 13. sezonu „Warsaw Shore” już wkrótce na platformie VOD player.pl.