Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy

MTV, niedziela 23:00 Polska MTV

Fani „Warsaw Shore” mogą spodziewać się prawdziwie wybuchowego sezonu! Kolejna letnia edycja przyniosła wiele zmian i niespodzianek. Oczywiście nie zabrakło także prawdziwie szalonej zabawy, płomiennych romansów i burzliwych awantur.

Przede wszystkim, tym razem Ekipa bawić się będzie w zupełnie odmienionym składzie. W programie pojawią się nie tylko imprezowi weterani: Ewelina, Stifler, Piotrek i Wojtek. Tę wybuchową mieszankę dopełni Jola – istny wulkan energii, była dziewczyna Piotrka, znana z hitowego „Ex na plaży Polska”. Na tym jednak nie koniec! W programie pojawi się aż ośmioro „świeżaków”, którzy będą starać się o stałe miejsce w Ekipie. W programie zostaną tylko najwytrwalsi.

Tagi: ptyś, trybson, Stifler, Mała Ania, szalone imprezy, imprezowanie w mielnie, impreza w łebie, impzerowanie z Warsaw shore, ekipa shore z polski, Duża Ania, Wojtas z warsaw Shore, bliźniaki z Warsaw shore, Magda z Warsaw shore, Klaudia z Warsaw shore, Ola z Warsaw Shore, Polak z Warsaw Shore, Elizka z Warsaw Shore
Produkcja:
Dragon Head S.C
Dystrybucja:
VIMN Poland sp. z o.o.
Emisja w TV:
MTV, niedziela 23:00
Kraj produkcji:
Polska

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.