Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy

Nikt nie zna się na dobrych imprezach tak, jak oni! Specjaliści w dziedzinie dobrej zabawy powracają w siódmym już sezonie Warsaw Shore! Jeżeli myślicie, że w ich wykonaniu widzieliście już wszystko – zdziwicie się!

Ekipa z Warszawy w akcji po raz siódmy! Tym razem specjaliści od dobrej zabawy wyruszyli na podbój Podhala. Jednego możemy być pewni, określenie „białe szaleństwo” nabierze zupełnie nowego wymiaru.

Po gorących imprezach w Mielnie przyszedł czas, by podbić kluby na południu kraju. W „Warsaw Shore Winter Camp”, zobaczymy: „Małą” Anię, Magdę, Ewelinę “Młodą”, Klaudię, Ewelinę, Wojtka, Damiana, Piotrka, Jakuba i Alana.

Uczestnicy programu będą chcieli zawładnąć stokami, halami, ale przede wszystkim, zakopiańskimi klubami. Czy dadzą radę w starciu z temperamentnymi góralami?

Emisja w TV:
MTV, niedziela 23:00
Produkcja:
Dragon Head S.C
Dystrybucja:
VIMN Poland sp. z o.o.
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
ptyś, trybson, Stifler, Mała Ania, szalone imprezy, imprezowanie w mielnie, impreza w łebie, impzerowanie z Warsaw shore, ekipa shore z polski, Duża Ania, Wojtas z warsaw Shore, bliźniaki z Warsaw shore, Magda z Warsaw shore, Klaudia z Warsaw shore, Ola z Warsaw Shore, Polak z Warsaw Shore, Elizka z Warsaw Shore
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty