WAGS - dziewczyny piłkarzyWAGS - dziewczyny piłkarzy

Żródło: Archiwum TVN Style
WAGS - dziewczyny piłkarzy
Oglądaj jeszcze przez:
04dni
00godz.
28min.

Błyszczą na bankietach i na trybunach stadionów. Złapane przez paparazzi podczas zakupów prezentują zalotne miny. Na zakupy potrafią wydać fortunę zarobioną przez chłopaka lub męża i często jest to ich... jedyne zajęcie. Przepraszamy, obsesyjnie dbają też o ciało: są zatem stałymi bywalczyniami fitness klubów, salonów piękności, centrów spa. Zdarza się, że prowadzą blogi modowe. Całą swą aktywność dokumentują setkami selfie wrzucanych na wszelkie możliwe portale. W ich ramionach piłkarze znajdują doping przed meczem i pocieszenie po przegranej. Z nimi świętują złote medale. O kim mowa? Oczywiście o WAG's!

Termin WAG's, początkowo stworzony i używany przez brytyjską prasę bulwarową, oznacza „żony i dziewczyny" (Wives And Girlfriends) gwiazd sportu, przede wszystkim piłkarzy. Obecnie WAGS to całe zjawisko socjologiczne! Oznacza dziewczyny, które wyłącznie przez fakt bycia bliską osobą sportowca – stają się gwiazdą i opiniotwórczą celebrytką. Zdjęcia WAGS ze stadionów zwykle robią w sieci nie mniejszą furorę niż zdjęcia gwiazd sportu, telewizji, znanych polityków i aktorów.

Nasz dokument przeanalizuje to niezwykłe zjawisko, pokaże, kim są WAGS i czym się zajmują. Odkryje ich specyficzne kody i pokaże panującą w ich światku hierarchię.

Produkcja:
Beall Productions/Zycopolis Production
Dystrybucja:
BALANGA SAS
Kraj produkcji:
Francja
Tagi:
dokument tvn style, WAGS, Celia Jaunat, dziewczyny piłkarzy, dokument o żonach piłkarzy, Aalyiah Ceilia, Desire Cordero, Francesca Brienza, Majda Sakho, Sara Tommasi, Sidonie Biemont
Reżyseria:
Emmanuel Le Ber
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „WAGS - dziewczyny piłkarzy”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty