W roli głównej

sezon 23 odcinek 6

W roli głównej - Tomasz Sekielski

Kiedy 13 lat temu Edyta Zając spotkała w pociągu miłość swojego życia, Cezarego Pazurę, nikt nie dawał im szans. Ona miała wtedy 19 lat, on 45. Media szybko przyczepiły jej łatkę „panienki z PKP", zarzucały rozbicie małżeństwa aktora, a jemu przypisywały kryzys wieku średniego. Oni na przekór światu są małżeństwem od 10 lat i razem wychowują trójkę dzieci.

Co podczas rozmowy z Magdą Mołek doprowadziło Edytę Pazurę do łez? Jakie warunki postawiła swojemu przyszłemu mężowi kilkanaście lat wcześniej? Ile razy pakowała walizkę? Jakim ojcem jest Cezary?

Zobaczcie jeden z najszerszych wywiadów w programie „W roli głównej"!

„W roli głównej” – o czym jest program?

Program wystartował w 2007 roku, a pierwszymi gośćmi byli m.in Ilona Łepkowska, Piotr Najsztub, Agnieszka Holland, Janusz Głowacki i Robert Więckiewicz. W ciągu następnych lat program zmieniał się wraz z Magdą, która dojrzewała nie tylko jako dziennikarka, ale także jako partnerka do szczerej, naturalnej i emocjonującej rozmowy. Każdy kolejny sezon to wyjątkowe gwiazdy i niezapomniane spotkania, chwile wzruszeń, szczere łzy, wyjątkowe, zaskakujące wyznania, dużo uśmiechu i radości. Robert Lewandowski, Dorota Szelągowska, Agata Kulesza i Agnieszka Chylińska, ostatnio: Robert Biedroń, Maja Ostaszewska czy Magda Gessler - to goście „W roli głównej”, których ani Magda, ani widzowie TVN Style na pewno nie zapomną.

„W roli głównej” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style w środę o 22:25 oraz online na platformie VOD player.pl