W roli głównej

sezon 24 odcinek 5

W roli głównej

Przenikliwa, szczera, naturalna – taka jest Magda Mołek, która już od dwunastu lat prowadzi program „W roli głównej”. Zapraszane gwiazdy uchylają w nim rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego.

W tym sezonie między innymi zobaczymy Ewę Chodakowską, Alana Andersza, Maffashion i Cezarego Pazurę. Czy prowadząca zaliczy 90-dniowe wyzwanie Ewy Chodakowskiej? Co dla Alana było największym sprawdzianem po tragicznym wypadku? Czy dla Maffashion prawie 1,5 milionów followersów wciąż jest motywacją? Kogo Cezary Pazura wyzwał na pojedynek w imię zasad?

Zobacz nowe odcinki pełne zaskakujących zwierzeń, chwil wzruszeń oraz dużo uśmiechu.

„W roli głównej” – o czym jest program?

Program wystartował w 2007 roku, a pierwszymi gośćmi byli m.in Ilona Łepkowska, Piotr Najsztub, Agnieszka Holland, Janusz Głowacki i Robert Więckiewicz. W ciągu następnych lat program zmieniał się wraz z Magdą, która dojrzewała nie tylko jako dziennikarka, ale także jako partnerka do szczerej, naturalnej i emocjonującej rozmowy. Każdy kolejny sezon to wyjątkowe gwiazdy i niezapomniane spotkania, chwile wzruszeń, szczere łzy, wyjątkowe, zaskakujące wyznania, dużo uśmiechu i radości. Robert Lewandowski, Dorota Szelągowska, Agata Kulesza i Agnieszka Chylińska, ostatnio: Robert Biedroń, Maja Ostaszewska czy Magda Gessler - to goście „W roli głównej”, których ani Magda, ani widzowie TVN Style na pewno nie zapomną.

„W roli głównej” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl