W roli głównej

sezon 24 odcinek 2

W roli głównej

Aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Pierwszą poważną rolę otrzymał w serialu "Ja, Malinowski" gdy miał 11 lat. Później wystąpił m.in. w filmach "Pręgi" i "Obława". Serca widzów podbił jako Patryk Jankowski w hitowym "39 i pół" – serialu, który po 10 latach doczekał się powrotu na ekrany. Tańczył, bawił się życiem, uwielbiał imprezy.

Miał 23 lata, kiedy w wyniku wypadku doznał poważnego urazu głowy. Co naprawdę wydarzyło się na urodzinach jego kolegi po fachu, Antka Królikowskiego? Kto uratował mu życie? Dlaczego pokazał Magdzie Mołek stopę? I co spawa, kiedy nikt nie patrzy?

Szczera rozmowa z pełnym wachlarzem emocji w kolejnym odcinku „W roli głównej" z Alanem Anderszem!

„W roli głównej” – o czym jest program?

Program wystartował w 2007 roku, a pierwszymi gośćmi byli m.in Ilona Łepkowska, Piotr Najsztub, Agnieszka Holland, Janusz Głowacki i Robert Więckiewicz. W ciągu następnych lat program zmieniał się wraz z Magdą, która dojrzewała nie tylko jako dziennikarka, ale także jako partnerka do szczerej, naturalnej i emocjonującej rozmowy. Każdy kolejny sezon to wyjątkowe gwiazdy i niezapomniane spotkania, chwile wzruszeń, szczere łzy, wyjątkowe, zaskakujące wyznania, dużo uśmiechu i radości. Robert Lewandowski, Dorota Szelągowska, Agata Kulesza i Agnieszka Chylińska, ostatnio: Robert Biedroń, Maja Ostaszewska czy Magda Gessler - to goście „W roli głównej”, których ani Magda, ani widzowie TVN Style na pewno nie zapomną.

„W roli głównej” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl