W roli głównej

sezon 24 odcinek 1

W roli głównej

Gościem 1. odcinka programu Magdy Mołek "W roli głównej" będzie trenerka fitness Ewa Chodakowska.

W swoich mediach społecznościowych ma 1.7 mln obserwujących. W ciągu 10 lat razem z mężem, Lefterisem, zbudowała prawdziwe, fitnessowe imperium. Znalazła się na liście 50 najbogatszych Polek w rankingu "Wprost", z dochodem 178 mln złotych! A co dla niej ma największą wartość? Czy można ją spotkać w sklepie spożywczym? Jaki najgorszy dzień z życia nadal wywołuje u niej łzy? I czy jest w stanie wyobrazić sobie życie bez Lefterisa?

Odpowiedzi na te i inne trudne pytania znajdziecie w pierwszym odcinku nowego sezonu „W roli głównej" z Ewą Chodakowską!

„W roli głównej” – o czym jest program?

Program wystartował w 2007 roku, a pierwszymi gośćmi byli m.in Ilona Łepkowska, Piotr Najsztub, Agnieszka Holland, Janusz Głowacki i Robert Więckiewicz. W ciągu następnych lat program zmieniał się wraz z Magdą, która dojrzewała nie tylko jako dziennikarka, ale także jako partnerka do szczerej, naturalnej i emocjonującej rozmowy. Każdy kolejny sezon to wyjątkowe gwiazdy i niezapomniane spotkania, chwile wzruszeń, szczere łzy, wyjątkowe, zaskakujące wyznania, dużo uśmiechu i radości. Robert Lewandowski, Dorota Szelągowska, Agata Kulesza i Agnieszka Chylińska, ostatnio: Robert Biedroń, Maja Ostaszewska czy Magda Gessler - to goście „W roli głównej”, których ani Magda, ani widzowie TVN Style na pewno nie zapomną.

„W roli głównej” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl