W roli głównej

sezon 18 odcinek 1

W roli głównej - Joanna Keszka

Program „W roli głównej” ma już dziewięć lat, a jego gospodyni Magda Mołek ma coraz większy apetyt na spotkania z interesującymi gośćmi. siłą programu jest autentyczna rozmowa. Magda Mołek podąża za gościem i daje się wciągnąć w jego świat.

Na początek jesiennego sezonu, trochę inne wydanie programu „W roli głównej”. Wierząc w moc kobiecej intuicji i siłę kobiecego serca, Magda postanowiła zapraszać do rozmowy również panie, które  nie chodzą jeszcze po czerwonych dywanach i nie goszczą na pierwszych stronach gazet, ale za to robią coś ważnego. Na pierwszy ogień: feministka, specjalistka od kobiecej seksualności - Joanna Keszka.

Od dawna namawia Polki do pozwalania sobie na więcej - w seksie i w życiu. Napisała jedną z najodważniejszych polskich książek o seksie i otworzyła butik z erotycznymi gadżetami. Choć, jak przyznaje się Magdzie: „sprzedawanie wibratorów w Polsce jest niszową działalnością”. Organizuje akcje społeczne, prowadzi warsztaty i spotkania dla kobiet, gdzie słowo seks odmienia przez wszystkie przypadki.

Nieustająco namawia kobiety, by nie bały się mówić o własnych potrzebach. Uważa, że seks jest papierkiem lakmusowym naszych związków „Głowę możesz oszukać, ale cipki nie oszukasz”- mówi w rozmowie z Magdą. Jaki seks sama lubi?  Jak o tych sprawach rozmawia z 11-letnią córką? Czy spotyka się z brakiem akceptacji i jak na nią reagują mężczyźni”?