W poszukiwaniu piękna

odcinek 2

W poszukiwaniu piękna

Dziś w podróż w poszukiwaniu piękna wyrusza Karolina. Obiektywnie to bardzo atrakcyjna kobieta. Nasza bohaterka nigdy jednak nie podobała się sobie i, mimo że jest już dorosła, uzależnia poczucie własnej wartości od oceny innych ludzi. Zaburzone relacje z mamą miały ogromny wpływ na niską samocenę Karoliny. W środku jest cały czas skrzywdzoną małą dziewczynką. Ale chce dorosnąć.
Bohaterka postanowiła poradzić sobie z kompleksami, które paraliżują jej życie. Dziewczyna nie jest zadowolona ze swojego ciała. W jej ocenie zbyt duży brzuch i zmniejszone po ciąży piersi, nie pozwalają się poczuć w pełni kobieco. Zaproponujemy naszej bohaterce bardzo innowacyjny zabieg przeszczepu tłuszczu z brzucha do biustu. Problem w tym, że od momentu zgłoszenia się do programu, Karolina schudła 6 kilo. Tym samym spadła szansa na powodzenie zabiegu. Co wykaże konsultacja lekarska? Czy pacjentka będzie miała wystarczającą ilość tkanki tłuszczowej by dokonać reimplantacji z brzucha do piersi? Na pewno Karolina pozbędzie się jednego kompleksu; mimo, że jest szczupłą osobą, po ciąży została jej tzw. „oponka”. Dzięki zabiegowi lipolizy odzyska talię osy. Ostateczny plan zabiegów u Karoliny przewiduje lipolizę okolic brzucha oraz zabiegi wolumetrii, czyli wypełnienia bardzo szczupłej twarzy.
Katarzyna Chwedoruk widzi u bohaterki ogromny problem z brakiem poczucia własnej wartości. Chce pomóc Karolinie w przepracowaniu traumy niskiej samooceny. Nasza bohaterka będzie miała zajęcia z trenerką, Magdą Fedor, która obudzi w Karolinie spontaniczność, oraz nauczy ją jak radzić sobie z opiniami innych. Ania Orłowska zaproponuje bohaterce lekki, świetlisty makijaż. A nasza styliska fryzur ułoży fale w stylu gwiazd kina lat pięćdziesiątych. Zobaczcie koniecznie metamorfozę Karoliny!