W dobrym stylu

sezon 3 odcinek 8

W dobrym stylu 3

Są w naszym życiu takie chwile, które wymagają specjalnej oprawy. Celebrujemy chrzciny, śluby, zaręczyny, ale także zbliżające się narodziny dziecka, a czasem nawet pojawienie się w rodzinie nowego pupila! Małgorzata Rozenek – Majdan sprawdzi, co się zmieniło w naszym świętowaniu.
Polacy uwielbiają świętować, ale coraz częściej chcą to robić poza domem. Szukają wyjątkowych miejsc, cateringu i oprawy. O tym, gdzie i jakie uroczystości obchodzimy najchętniej oraz o modach na nowe imprezy, opowie Maria Błażyńska, event manager w firmie Maria Just Do It.
Czasem jednak brakuje nam pomysłu i szukamy oryginalnego sposobu na uczczenie urodzin, rocznicy ślubu czy … na oświadczyny. Wtedy z pomocą może nam przyjść specjalistka od zaskakiwania, czyli Aleksandra Rogowska z zaskoczbliskich.pl. Oświadczyny podczas seansu w kinie czy kolacja w środku lasu? Żaden problem!
Ale są takie wydarzenia w życiu, do których przywiązujemy szczególną wagę – ślub i wesele! Wtedy oczekujemy wyjątkowej, wspaniałej oprawy. Najlepiej, jak organizacją zajmie się profesjonalista, czyli wedding planner, i czemu nie miałby to być mężczyzna! Dariusz Zwadowski stworzył firmę Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni, w której tymi wyjątkowymi wydarzeniami zajmują się wyłącznie mężczyźni. O weselu, zorganizowanym właśnie przez Dariusza, opowie Prowadzącej Monika i Bogusz Mizerscy.
Na koniec czas na idealny prezent! Małgorzata Rozenek – Majdan wybrała się na jego poszukiwanie do BBHome. Z Adamem Kuleszą, doradcą klienta, porozmawiała także o modach na prezenty ślubne. Warto też poruszyć temat savoir – vivre, bo pytań, jaki prezent, kiedy i jak wręczyć, jest wiele. Czy zawsze najlepszym podarunkiem urodzinowym jest pudełko czekoladek? Czy należy pisać na zaproszeniu, jakiego prezentu ślubnego oczekujemy? Na te i inne pytania odpowie Wojciech S. Wocław, Dyrektor Generalny Polskiej Szkoły Etykiety.