W dobrym stylu

sezon 2 odcinek 7

W dobrym stylu 2

Coraz bliżej do lata - coraz więcej słońca, na horyzoncie widać już wakacyjny wyjazd nad morze, ale twarz wygląda szaro, a ciało jest zmęczone i jeszcze ten nagromadzony tłuszczyk po zimie... To niestety powoduje, że nie cieszymy się z pierwszych promieni słońca, a może nawet odczuwamy lekką panikę przed odsłonięciem choć odrobiny ciała... Pora więc, wraz z Małgorzatą Rozenek–Majdan, zacząć przygotowania do lata!

Na początek Małgosia spróbuje odświeżyć i doprowadzić do porządku ciało po zimie – skorzysta z porad kosmetologa, Agnieszki Mienik, oraz dr Beaty Dethloff, która w swojej klinice, stosując najnowocześniejsze metody i urządzenia, potrafi zdziałać cuda z naszym zmęczonym zimą ciałem. A w poszukiwaniu kolorów, Małgosia wybierze się do Macademian Girl, której szafa przyprawia o istny zawrót głowy, ale i powoduje wielki przypływ energii i optymizmu. Szarościom mówimy więc stanowcze NIE i sięgamy wiosną po etniczne, pełne kolorów, wzory!

A jak już pięknie wyglądamy na zewnątrz, to pora zająć się naszą wewnętrzną formą i zadbać o odpowiednią, najlepiej detoksykującą, dietę, w której przygotowaniu pomogą blogerzy i zagorzali fani zdrowego odżywiania, czyli Karolina i Maciej Szaciłło.

Teraz, uzbrojone w dobra energię, możemy już ruszać na powitanie lata!