W dobrym stylu

sezon 1 odcinek 6

W dobrym stylu

Willa z basenem, małe mieszkanie czy ośmiometrowa przyczepa campingowa – żeby wygodnie żyć, metraż nie jest aż tak ważny. Ważny jest pomysł i dobrze zorganizowane wnętrze. Uporządkowana przestrzeń jest bezcenna, dlatego Małgosia Rozenek–Majdan przeprowadzi nas tym razem od skali mikro do skali makro organizacji domowej przestrzeni.

Co jest najbliższe sercu każdej kobiety? Oczywiście garderoba! Marzymy o jej posiadaniu, bez względu na to, czy mamy małe mieszkanie czy wielki dom. Organizacja szafy jest niezwykle ważna, gdyż każdy jej centymetr jest na wagę złota. Małgosia pokaże własne patenty na przechowywanie ubrań, dodatków i butów oraz zdradzi nam metodę na szybkie kompletowanie ubrań w zestawy, którą podpatrzyła na pokazie mody zaprzyjaźnionego projektanta mody. Zaoszczędzone bezcenne kilka minut podczas porannych przygotowań gwarantowane! A przy tym jaki porządek w naszej garderobie!

Ład jest ważny w każdym pomieszczeniu. Za duże lub za małe meble mogą zepsuć ergonomikę każdego salonu i skutecznie zniechęcić nas do przyjmowania gości. O podstawowych zasadach w urządzaniu wnętrza opowie redaktor naczelna miesięcznika „M jak Mieszkanie” Agnieszka Gruszczyńska – Hyc. Wraz z Prowadzącą zaprezentuje też kilka niezwykłych mebli, których funkcjonalność na pewno Was zaskoczy. A jeśli wydaje się Wam, że Wasza kuchnia to chaos i nie da się nad nią zapanować, Małgosia zabierze Was do profesjonalnej kuchni Mateusza Gesslera w restauracji „Warszawa Wschodnia”. Zobaczycie tu perfekcyjną, godną naśladowania, organizację. Podstawa – każda rzecz musi mieć swoje miejsce! Inaczej Mateusz wpada w szał… ale tego już nie pokażemy!