W dobrym stylu

sezon 2 odcinek 3

W dobrym stylu 2

Mężczyźni najbardziej kochają samochody, a kobiety zakupy – jest w tym sporo prawdy! Warto jednak robić je z głową i nie dać się zwieźć pozornym promocjom i przecenom. Jak nie zwariować na zakupach i dobrze się do nich przygotować - już w najnowszym odcinku „W dobrym stylu".

Co ma wspólnego psychologia z zakupami? Dużo! Małgosia Rozenek – Majdan, w rozmowie z Miłoszem Brzezińskim, konsultantem rozwoju osobistego i biznesowego, porozmawia o mechanizmach, które kierują nami podczas zakupów oraz o tym, jak na nasze zmysły działają kolory, muzyka i zapach w sklepach. Czy można ustrzec się przed tymi fortelami, czy jesteśmy na z góry straconej pozycji? Na pewno będzie to trudna walka, bo sklep to pole bitwy o klienta, ale warto poznać zastawiane na nas pułapki i wyruszyć na zakupy uzbrojoną w tę wiedzę.

Małgosia lubi wyzwania i postanowiła także w programie „W dobrym stylu" podjąć rękawicę i wydać na wyprzedażach tylko 300 zł i kupić za to sukienkę lub spodnie z bluzką. Wszystko oczywiście dobrej jakości. Najpierw jednak udała się po poradę do blogerki, Joanny Glogazy, która jakiś czas temu w swojej szafie wprowadziła minimalizm. Małgosia ma nadzieję, że rozmowa z Joanną natchnie ją do rozsądnych zakupów i że bez problemu znajdzie ubrania za niewielkie pieniądze.

Ważna rada Małgosi? Nie wychodźcie na zakupy głodne! To wróży duże wydatki!