W dobrym stylu

sezon 2 odcinek 2

W dobrym stylu 2

Jeśli zdarzyło Ci się zaprosić spontanicznie gości, ale organizacja całego przedsięwzięcia jednak cię przerosła – zobacz ten odcinek. Małgosia Rozenek–Majdan podpowie, jak nie wpaść w wir pracochłonnych przygotowań, a przy tym zorganizować w domu udaną imprezę, o której goście długo jeszcze będą mówić!

Żeby impreza w ogóle się rozpoczęła, najpierw trzeba na nią zaprosić gości, ale czy wypada wysłać SMS? Co z winem, kwiatami, czekoladkami, które przyniosą ze sobą znajomi? Na te i inne pytania dotyczące imprezowego ABC, odpowie w rozmowie z Małgosią popularyzator zasad savoir–vivre, Wojciech S. Wocław. Czy rozwiążą „zimowy" dylemat dotyczący kwestii obuwia na imprezie, bo czy gospodarzowi wypada podsunąć gościom kapcie? Małgosia na pewno będzie walczyła o swoje szpilki jak lwica!

Niewątpliwie ważnym elementem domówki jest poczęstunek, ale jeśli jego przygotowanie okazało się dla Ciebie za dużym wyzwaniem, a dysponujesz tzw. wolną gotówką, to masz alternatywę i możesz ratować się kucharzami, którzy przygotują dla Ciebie catering, podadzą do stołu i, co najważniejsze, posprzątają i pozmywają! Cudowne rozwiązanie dla zabieganych! O tym prostym, ale odkrywczym pomyśle, Małgosia porozmawia ze współzałożycielką Ulala Chef, firmy, której kucharze ugotują dla Ciebie wszystko i wszędzie!

A czy jest idealny przepis na domówkę? Dziennikarz Radia Rock, Piotr Kędzierski, zna taki przepis i zdradzi go Małgosi. Co jest najważniejsze? Ludzie, muzyka i co jeszcze...?