W dobrym stylu

sezon 2 odcinek 1

W dobrym stylu 2

„W zdrowym ciele zdrowy duch“, „Moje ciało, moja świątynia“ - wszyscy znamy te powiedzenia. W pierwszym odcinku drugiej serii programu „W dobrym stylu”, Małgorzata Rozenek-Majdan udowodni nam, że nie są to czcze słowa. Aby być zawsze w dobrej formie psychicznej i fizycznej, trzeba dbać nie tylko o ciało, ale i o duszę oraz umysł! Małgosia będzie więc zajadała się zdrową sałatką, skakała na trampolinach i wejdzie do kapsuły floatingowej– wszystko po to, aby być jak  najdłużej piękną i młodą!

Najpierw Małgosia poskacze na trampolinach, na których ćwicząc kilkanaście minut, można spalić  ponad 100 kalorii! Oprócz wysiłku, to naprawdę świetna zabawa dla całej rodziny. Ale można zrobić dla siebie jeszcze więcej – trzeba zdrowo się odżywiać – i w tym pomoże nam Agnieszka Mielczarek, dietetyk, wielka fanka świeżych warzyw, przypraw i wszystkiego, co znajdziemy w warzywniaku. Stosując odpowiednią dietę, możemy poprawić nie tylko stan swojego zdrowia, ale i wygląd skóry i ulepszyć pracę mózgu. No właśnie – mózg! Centrum dowodzenia całego naszego ciała, o którym niestety zapominamy! Ale nie Małgosia, która wraz z Alicją Czyrską, ekspertem ds.zdrowia i treningu mózgu, przypomni nam, jak ważne jest dbanie o mózg, a można to zrobić na wiele sposobów – odpowiednio się odżywiając, wykonując ćwiczenia mózgu czy relaksować się. Jest tez dobra wiadomość dla smakoszy wina – lampka wina, wypijana codziennie do kolacji,  na pewno nie zaszkodzi, wino ma bowiem w swoim składzie antyoksydanty, które zwalczają wolne rodniki, tak szkodliwe dla naszego organizmu.

Po naukowych dyskusjach czas na zagłębienie się w mroki duszy. Małgosia, dzięki wizycie u terapeutki duszy, Wioletty Ewy Tuchowskiej, pozna swojego anioła, który nad nią czuwa, a karty powiedzą, czym naprawdę powinna zająć się  w życiu. Czy będzie to dla Małgosi niespodzianką?