Vlogbox. W necie

sezon 1 odcinek 1

Vlogbox. W necie

Siostry Godlewskie śpiewają Hymn Polski! Zobacz jak inni komentują najpopularniejsze zdobycze w sieci.

„Vlogbox. W necie” - Co w odcinku?

Nasi bohaterowie dokładnie przeczesują internet w poszukiwaniu nowych, śmiesznych, czy intrygujących filmików.  W tym odcinku poznamy sposób na dogadzanie sobie w pracy, czyli nagrany pikantny incydent w kasie na lotnisku Chopin. Jeżeli lubisz akcję, jak coś się dzieje, idealnie sprawdzi się mega popularny viral sąsiedzkiej walki na deski. A na deser muzyka rozrywkowa z najwyższej półki, tj. siostry Godlewskie i ich wykonanie Hymnu Polski! Tego nie możesz przegapić!

„Vlogbox. W necie” - Streszczenie

„Vlogbox. W necie” to program rozrywkowy łączący potencjał mediów społecznościowych z siłą telewizji. Coraz więcej czasu spędzamy w Internecie przeglądając filmiki, memy i statusy. Dlatego bohaterowie programu „Vlogbox. W necie”, wyciągną na pierwszy plan to, co wywołuje najwięcej komentarzy i budzi najgorętsze emocje. Z odpowiednią dawką humoru i ironii skomentują internetowe nowości. Bohaterowie programu będą najlepszymi przewodnikami pokazującymi, co jest aktualnie hot or not. „Vlogbox. W necie” jest oparty na formule znanej z popularnego programu „Googlebox. Przed telewizorem”.

Vlogbox. W necie - Gdzie oglądać?

Program rozrywkowy jest emitowany na antenie stacji TTV. Wszystkie odcinki oglądaj online na VOD player.pl. Premiera w każdy wtorek o godzinie 22:45.