Uwaga!

odcinek 6772

Uwaga!

Są jeszcze bardzo młodzi, a mają już poważny staż aktorski. Dwoje nastolatków-aktorów - Maja Oświecińska i Iwo Rajski opowiedzieli nam, jak aktorstwo zmieniło ich życie.

Maja Oświecińska jako 4-latka zaczynała w modelingu, wkrótce potem trafiła do serialu "Na Wspólnej". Widzowie mogli obserwować, jak się zmieniała, bo od 7 lat pojawia się na ekranie jako Julia - córka Igora, którego gra Kuba Wesołowski.

- Maja ma w sobie urok, energię i pewien rodzaj błysku w oku, który jest absolutnie niezbędny. Od pierwszego dnia wiedzieliśmy, że jest wyjątkowa – mówi Jakub Wesołowski.

Maja ma dziś 13 lat. I oprócz „Na Wspólnej” ma na koncie rolę w produkcji Patryka Vegi, który często angażuje jej ojca - Tomasza Oświęcińskiego.

11-letni dziś Iwo Rajski jako aktor zaczynał od seriali i reklam. „Detektyw Bruno” to najnowszy, dziewiąty już film, w którym zagrał. Wcześniej widzowie mogli zobaczyć chłopca między innymi w takich produkcjach jak: „25 lat niewinności”, Sala samobójców: Hejter”, czy „Jak poślubić milionera?”.

A także w serialu „Na noże”.

- To już wtedy było niezwykłe, bo on, mając pięć lat, był bardzo zorganizowany, przejawiał duże predyspozycje do tego, żeby czuć się swobodnie na planie filmowym – mówi Piotr Głowacki, który grał serialowego ojca Iwa.