Uwaga!

odcinek 5888

Uwaga!

Aktorka niepokorna i zaangażowana. Chętnie zdobywa nowe, także pozaaktorskie doświadczenia. Ostatnio próbuje zmienić postrzeganie kobiecego ciała. W Kulisach Sławy Aleksandra Domańska.

Aleksandra Domańska, z urodzenia garwolinianka, z wykształcenia adeptka Akademii Teatralnej w Warszawie. Jest aktorką młodego pokolenia, ale ma już z całkiem przyzwoity dorobek.

Zaczynała od niewielkich ról, za to pod okiem uznanych reżyserów: Juliusza Machulskiego w „Ambassadzie” i ”Volcie”, czy Wojciecha Smarzowskiego w „Drogówce”. Swoją pierwszą główną rolę zagrała w komedii romantycznej „Podatek od miłości”.

- Role dawały mi bardzo dużą satysfakcję. Zawsze było świętowanie i celebracja – mówi.

Ostatnio aktorski Aleksandra Domańska zagrała w filmie „(Nie)znajomi”, polskim remake’u popularnej włoskiej komedii. Aleksandra wystąpiła w nim między innymi obok Tomasza Kota, Mai Ostaszewskiej, czy Kasi Smutniak.

- Uwielbiam jej odwagę, bo ma swoje własne poczucie humoru, ma swoje pomysły, czasami postrzelone – mówi Tomasz Kot.

- Jeśli chodzi o relacje to jest cudowną osobą, bo jest do odkrycia. Odkrywa się ją po malutku – mówi Kasia Smutniak i dodaje: Niesamowicie się zżyłyśmy. Ona w tej roli jest fantastyczna. To jest rola, gdzie może pokazać pazurki.