Uwaga!

odcinek 5860

Uwaga!

Odkąd urodziła syna ma jeszcze więcej energii, tak o Izabelli Janachowskiej, ekspertce ślubnej, mówią jej najbliżsi. Prezenterka telewizyjna ani na chwilę nie zwolniła tempa. Jak godzi wychowywanie dziecka z pracą?

Izabela Janachowska w show biznesie debiutowała jako tancerka. Pięć lat temu zajęła się branżą ślubną. Zaczynała od bloga na temat ślubów, który szybko zamieniła w portal. W internecie zamieszcza też filmiki z poradami.

Christopher

Janachowska prowadzi również bardzo popularne programy o tematyce ślubnej na antenie TVN Style oraz w telewizji TLC. Rok temu zaprezentowała własną kolekcję sukien ślubnych. Rozwijanie kariery prezenterki telewizyjnej i szefowej ślubnego portalu nie stanęły jednak na przeszkodzie, by została matką. Syn Izabeli - Christopher - urodził się w maju tego roku.

- W związku z nowymi obowiązkami musiałam przyspieszyć, bo więcej rzeczy muszę zmieścić w tej samej 24-godzinnej dobie. Wkradła mi się chyba jeszcze lepsza organizacja.

Prezenterka przyznaje, że ogromnym wsparciem jest teraz dla niej matka.

- Ona jest zakochana w swoim wnuczku na zabój. Babcia to jest najlepsza na świecie instytucja, bo zawsze można na nią liczyć, zawsze można na niej polegać. Nie liczy godzin, ile musi zostać z dzieckiem, tylko wręcz przeciwnie. Pyta, czy czegoś jeszcze potrzebuję.

Przyjście na świat Christophera to przede wszystkim ogromne szczęście dla jego rodziców.

- Chyba jestem na jakimś totalnym haju. Tak naprawdę nie zdawałam sobie sprawy, ile dziecko może dać radości. Teraz doceniam wszystkie chwilę z nim. Każdy jego uśmiech, każdą jego minkę. To takie moje, chłonę to i nie chcę niczego przegapić.