Uwaga!

odcinek 5751

Uwaga!

„Mąż uderzał moją głową o ścianę”. Dlaczego ofiara przemocy musi uciekać?

Przez lata była ofiarą przemocy domowej. Podczas jednej z awantur mąż złamał jej szczękę i nos. Od miesięcy pani Dominika tuła się ze swoimi dziećmi, a mąż mieszka w jej domu.

Uwaga - streszczenie odcinka

Pani Dominika poznała swojego męża 12 lat temu. Para ma dwóch synów.

- Na początku było normalnie. On nie pił, pracował. Układało nam się dobrze. Potem wyjechał do pracy za granicę i robiło się coraz gorzej. I to jest w tym najgorsze, że ktoś, kogo się kochało potrafił wyrządzić taką krzywdę – mówi Dominika.

Życie kobiety zmieniło się, gdy mąż wrócił po kilku latach z zagranicy. Jego firma upadla, a mężczyzna popadł w długi. Miał zachowywać się agresywnie w stosunki do kobiety i dzieci.

- Mąż pobił mnie w nocy. Już spałam. Wszedł do pokoju i zaczął uderzać moją głową o ścianę. Miałam złamaną żuchwę, nos, palec i ogólne stłuczenia. Nie mogłam nic powiedzieć, jak to robił, szczęka mi wypadła. Myślałam, że ostatni raz mnie bije – przyznaje kobieta.

W domu pani Dominiki coraz częściej pojawiała się policja. Kobieta chciała się wyprowadzić. Mąż szantażem chciał zmusić żonę, by została.

Uwaga - Gdzie oglądać?

Program „Uwaga" emitowany codziennie na antenie TVN o 19:50, a w niedzielę cykl „Kulisy Sławy” o 19:45. Wszystkie reportaże oglądaj online na VOD player.pl.