Uwaga!

odcinek 5737

Uwaga!

Walki pseudokibiców w Bratysławie. Polscy chuligani Cracovii wspierani przez kibiców Ajaxu Amsterdam starli się z fanami Lewski Sofia. Do zamieszek doszło na obleganym przez turystów Starym Mieście. Czy teraz mieszkańcy Krakowa mają obawiać się meczu rewanżowego?

Uwaga! - streszczenie odcinka

10 lipca w Bratysławie odbywały się eliminacje do Ligi Europy. Sportowe święto zakłóciła bijatyka między kibolami Cracovii i Ajaxu Amsterdam a fanami bułgarskiej drużyny Lewski Sofia.

Nagrania z burd kibiców na starówce obiegły całą Europę. W centrum tych dramatycznych wydarzeń znalazła się m.in. Mia Kurucova, która z grupą swoich przyjaciół świętowała tego wieczoru urodziny.

- Dobrze się bawiliśmy, była świetna atmosfera. W klubie obok zobaczyłam około 30 mężczyzn w czarnych koszulkach. Niedaleko siedziała inna osoba, która również świętowała urodziny. Goście, którzy nie znali solenizantki śpiewali jej 100 lat. W sumie 30–40 facetów śpiewało jej 100 lat. Po prostu siedzieli i jedli, w tym czasie śpiewali też jakaś narodową bułgarską piosenkę – mówi Mia Kurucova.

Uwaga! - gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl.