Uwaga!

odcinek 5720

Uwaga!

Entuzjastka mody, wrażliwa i tolerancyjna dusza, która zdobyła serca widzów programu Big Brother. Po trzymiesięcznej izolacji za murami domu Wielkiego Brata, Magda Wójcik stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Uwaga! - streszczenie programu

Decyzja Magdy o uczestnictwie w programie, była dla jej bliskich sporym zaskoczeniem.

- Miałam obawy, jak ona poradzi sobie z potencjalnym hejtem. To bardzo wrażliwa osoba. Na szczęście okazało się, że była najbardziej lubianą uczestniczką show – mówi mama Magdy.

Dla Magdy polska edycja programu miała być życiową przygodą i spełnieniem marzeń.

- Od 12 lat mieszkam w Anglii, więc oglądałam brytyjskie edycje Big Brothera. Zawsze myślałam, że udział w tym programie musi być fantastyczną przygodą. O to mi właśnie chodziło, o wielką przygodę – podkreśla Wójcik.

- Kiedy ją zobaczyłam po raz pierwszy pomyślałam, że to klasyczna blond, „lalka barbie”. Potem weszłam na jej Instagram i zmieniłam zdanie. Pomyślałam, że Magda to kosmitka. Ludzie wybrali właśnie ją i to jest super – mówi Agnieszka Woźniak – Starak, prowadząca program.

Początki pobytu za murami Wielkiego Brata nie były dla łatwe.

- Pierwszy dzień był stresujący. Potem było już dużo lepiej – mówi Magda i dodaje: Najbardziej nie cierpiałam dram i tego braku szacunku wobec niektórych uczestników.

W trakcie trwania programu Magdę i o 10-lat młodszego Oleha połączyło uczucie.

- Z mojej perspektywy widza, to nie wyglądało na romans, choć emocje na pewno były. Magda sama o nich mówiła – komentuje mama Magdy.

Po zakończeniu programu Magda i Oleh dalej są parą. Próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

- Teraz, co zrozumiałe jest zupełnie inaczej. Potrzebujemy czasu, by poukładać sobie wszystkie sprawy – mówi Magda.

Uwaga! - gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl.