Uwaga!

odcinek 5713

Uwaga!

„Po raz trzeci buduję swoje życie od nowa". Twórczyni marki odzieżowej, Joanna Przetakiewicz, jest znów zakochana i otwarcie mówi o nowym związku z producentem telewizyjnym.

Uwaga! - streszczenie odcinka

Od półtora roku Joanna Przetakiewicz jest związana z Rinke Rooyensem holenderskim reżyserem i producentem telewizyjnym, który od ponad 20 lat mieszka i pracuje w Polsce.

- Asia to moja dziewczyna z plakatu. Jest teraz dla mnie na żywo, nie tylko w wyobrażeniu. Najważniejsze, że tworzymy z Asią dom, o czym zawsze marzyłem. Obydwoje mamy już dorosłe dzieci to daje spokój. Asia dba o bezpieczeństwo i dom, o wszystko czego pragnąłem w moim życiu – mówi Rinke Rooyens.

La Mania to marka odzieżowa stworzona przez Joannę Przetakiewicz. Od czterech lat jej prezesem jest najstarszy syn bizneswoman - Aleksander.

- Poprzeczka jest dosyć wysoko zawieszona. Ze względu na to, że moja mama to niesamowita perfekcjonistka, szalenie inteligentna kobieta, wulkan energii. Codziennie wyciąga więcej i więcej. Jej oczekiwania są bardzo wysokie. Jest niesamowicie kreatywna, spontaniczna. A ja jestem taki, że wszystko ustrukturywuzuje. Działam strategicznie, krok po kroku, mam plan. Nie mógłbym wyobrazić sobie lepiej naszej relacji biznesowej – mówi Aleksander Przetakiewicz, prezes „La Mania”.

- Jej wychowawczyni uważała, że powinna iść do szkoły aktorskiej. Wygrywała konkursy recytatorskie. Ale ona tego nie chciała. Świetnie sobie radziła z prawem. Miała prawniczy umysł – mówi Maria  Jaroszek, matka Joanny Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz pochodzi z Warszawy. Z wykształcenia jest radcą prawnym. Jeszcze podczas studiów wyszła za mąż, została matką trzech synów. Jednak po 14 latach jej małżeństwo rozpadło się.

- Kiedy rozstałam się ze swoim pierwszym mężem nie wzięłam z domu nic. Odeszłam tak jak stałam. Wzięłam tylko trójkę dzieci – opowiada.

Uwaga! - Gdzie oglądać?

Program „Uwaga" emitowany codziennie na antenie TVN o 19:50, a w niedzielę cykl „Kulisy Sławy” o 19:45. Wszystkie reportaże oglądaj online na VOD player.pl