Uwaga!

odcinek 5581

Uwaga!

Kilkanaście zawodniczek klubu sportowego Kotwica Kórnik oskarża trenera o molestowanie. Dlaczego piłkarki przez kilka lat skrywały sprawę?

Klub sportowy „Kotwica” z Kórnika pod Poznaniem istnieje od 90 lat. W tym czasie grało w nim blisko 400 zawodników i zawodniczek.

Przez wiele lat trenerem pnącej się po ligowych szczeblach drużyny piłkarek był 38-letni dziś Łukasz J.

- Trener kazał się traktować po kumpelsku. Nawet nie wymagał tego, żeby zwracać się do niego trenerze, a jedynie na „ty” – mówi Kamila, była piłkarka Kotwicy Kórnik.

Piłkarka opowiada, że trener zbliżył się do niej jeszcze bardziej.

- Miałam w domu trudną sytuację rodzinną. Byłam załamana, smutna, zamknęłam się w sobie. On mi zaproponował swoją pomoc i wsparcie – przywołuje Kamila.

Z relacji dziewczyny wynika, że trener zapraszał ją na kawę, później miał zaproponować piwo. Dziewczyna zgodziła się.

- W pewnym momencie się zbliżył się do mnie i pocałował. Nic nie powiedziałam, ale dziwnie się czułam. Miałam z trenerem kilka intymnych zbliżeń, podczas których dotykał mnie w miejscach intymnych. Za każdym razem moja reakcja była taka sama, wydawało mi się, że tego chcę. Po tych kilku sytuacjach zaproponował mi, że możemy pojechać, gdzieś razem. Zgodziłam się. Wszystko działo się bardzo szybko. On się do mnie zbliżył. Doszło między mną, a nim do stosunku – mówi Kamila.

Dziewczyna przyznaje, że o tym, co ją spotkało nie powiedziała nikomu.

- Wstydziłam się tego i bałam się, że ktoś się o tym dowie, że zacznę być oceniana, że zostanę odrzucona przez dziewczyny – przyznaje.