Uwaga!

odcinek 5539

Uwaga!

Każdy, kto planuje wziąć ślub, zna jej nazwisko, bo jest niekwestionowanym ekspertem w branży ślubnej. Jako żona milionera mogłaby na długo zapomnieć o pracy, ale jak mówią najbliżsi – to wulkan energii, który trudno wygasić. W Kulisach Sławy Izabela Janachowska.

Izabela Janachowska od trzech lat prowadzi programy o tematyce ślubnej w telewizji TVN Style. Obecnie dla stacji TLC przygotowuje dwa nowe programy „Śluby Marzeń” oraz „Panny młode ponad miarę”.

- Iza kocha biznes ślubny, kocha wszystko, co jest glamour, piękne. Wszystko, co się świeci. Coś, co powoduje, że dzień ślubu może stać się bardzo oryginalny i zapamiętany na lata. Ona to uwielbia, a widzowie kochają prawdę, kochają fachowców. Iza jest rzeczywiście w tej dziewczynie fachowcem – mówi Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego TVN.

Chociaż Izabela jest ekspertką branży ślubnej, to program o dziewczynach z nadwagą jest dla niej dużym wyzwaniem.

- To nie jest program typowo modowy. Oczywiście panny młode znajdą tutaj dużo wskazówek i podpowiedzi. To jest program o ludzkich historiach, o dziewczynach, które czasami nawet całe życie walczą ze swoimi słabościami, walczą z chorobą, ale niektóre z nich walczą o swoje życie. To jest program bardzo emocjonujący, w którym jest dużo uśmiechu i radości, ale też w taki, w którym pojawiają się łzy – opowiada Janachowska-Jabłońska.