Uwaga!

odcinek 5536

Uwaga!

Odniósł spektakularny sukces. W ciągu niespełna sześciu lat, wydał ponad 30 książek, które sprzedały się w kilku milionach egzemplarzy. To najpopularniejszy ze współczesnych, żyjących pisarzy w Polsce. W Kulisach Sławy - Remigiusz Mróz.

Mróz ma 31 lat. Ogromna popularność autora i jego książek musiała zakończyć się ekranizacją. Telewizja TVN wyprodukowała serial na podstawie jednej z książek, które opowiadają historię mecenas Joanny Chyłki. Do produkcji zostali zaangażowani znani aktorzy. W tytułowej roli wystąpi Magdalena Cielecka.

- Zanim wydaliśmy tę książkę to siedziałem z wydawcami i gdybaliśmy sobie. Snuliśmy plany i marzenia i jedynym nazwiskiem, które padło w kontekście roli Chyłki była Magda Cielecka. Po latach się to spełniło – wspomina Remigiusz Mróz.

Z roli zadowolona jest też sama Cielecka.

- Lubię wyraziste postacie i podoba mi się w niej bezkompromisowość i fakt, że to nie jest historia o kimś, kto jest grzeczny, układy, politycznie poprawny. Ten pazur w niej bardzo mi się podoba – mówi aktorka.

Siedmioodcinkowy serial „Chyłka - Zaginięcie”, to ekranizacja jednej z ośmiu powieści o tej prawniczce. Do tej pory sprzedano prawie dwa miliony egzemplarzy książek o Chyłce.