Uwaga!

odcinek 5533

Uwaga!

- Każdy, kto patrzy na zakochanych ludzi widzi sztukę. Tam się zadział wszechświat – tak o występach Kingi i Goncalo mówi Agnieszka Chylińska. Polsko-portugalski duet akrobatyczno-artystyczny skradł serca widzów i wygrał XI edycję programu „Mam Talent”.

Nie liczyli na wiele

21-letnia Kinga pochodzi z Zielonej Góry. Goncalo jest Portugalczykiem, ma 30 lat. Przypadek sprawił, że od niespełna trzech lat tworzą artystyczny duet. Żyją na walizkach i występują niemal na całym świecie.

- Z czasów czynnego uprawiania sportu znałam bardzo wielu akrobatów, którym wysłałam wiadomości z propozycją współpracy. Wielu z nich było zainteresowanych, ale najczęściej nie był to dla nich odpowiedni moment w życiu. Ograniczały ich sprawy zawodowe lub osobiste – wspomina Kinga Grześków.

Goncalo był jednym z adresatów wiadomości Kingi.

- Byłem trenerem personalnym na siłowni. Pracowałem z ludźmi chorymi na serce oraz z dziećmi z nadwagą. Kinga wysłała mi wiadomość i całe moje życie się kompletnie zmieniło. Miałem 24 godziny, w trakcie, których porozmawiałem z moim szefem, z rodzicami. Powiedzieli mi, że jeżeli tego chcę, powinienem to zrobić. Tak też się stało. Nawet teraz jak o tym myślę, to wiem, że to było szalone. Zrobiłem to i była to najlepsza decyzja mojego życia – podkreśla Goncalo Roque.

Kinga i Goncalo przyjechali na casting do „Mam Talent”, żeby pokazać swoje show szerszej publiczności. Mimo kilkuset występów na swoim koncie, był to ich debiut przed polską widownią. Swoim artystyczno-akrobatycznym układem porwali zarówno serca widzów jak i jurorów.

- Po dziesięciu edycjach jest moment szybkiej analizy występu. Tu nie ma impulsu. Zawsze skalę pokazu mierzę ciarkami na ciele. Tu miałam ciarki – wspomina Agnieszka Chylińska, wokalistka i jurorka.