Uwaga!

odcinek 5476

Uwaga!

Zastraszanie, bicie i poniżanie rówieśników było dla nich sposobem na spędzanie wolnego czasu. Na czele osiedlowego gangu stała dwunastolatka. Mimo, że kilka tygodni temu sprawą zajął się sąd rodzinny doszło do pobicia kolejnej uczennicy.

Po lekcjach, grupa koleżanek, zwabiła 12-letnią Karolinę na opuszczoną posesję nieopodal szkoły. Tam, dziewczyna była upokarzana, potem pobita. Żadna z uczestniczek zdarzenia nie próbowała jej pomóc.

- Jedna z dziewczyn na mnie napluła, N. do mnie podeszła, z uśmiechem na twarzy i uderzyła. Potem przewróciły mnie i N. zaczęła mnie bić. I jak już chciałam stamtąd wyjść, to znowu mnie pobiły. Wszyscy się na mnie patrzyli – opowiada Karolina.

- Wiem, że było osiem osób, które się patrzyły na to i kazały jej klękać, przepraszać. Karolina pytała, za co ma przepraszać. Wtedy zaczęły ją bić z pięści i pluć na nią – mówi pani Katarzyna, matka Karoliny i dodaje.

- Córka bała się wyjść z domu, nie chciałam wrócić do szkoły. Powiedziała, żebym ją wypisała ze szkoły.

Napastniczki kazały klęknąć Karolinie.

- Nie zrobiłam tego, bo powiedziałam, że nie pozwolę sobie na takie traktowanie. Nikt mi nie będzie kazał klęczeć za to, czego nie zrobiłam – mówi Karolina.

Pobicie mocno przeżyła siostra Karoliny.

- Ostatnio sama udostępniałam post o dwóch dziewczynkach, które zostały pobite w Siedlcach. Jak dowiedziałam się, że Karolina została pobita, to było dla mnie coś okropnego. Bałam się, że będzie jeszcze gorzej – mówi Paulina.