Uwaga!

odcinek 5463

Uwaga!

Nowi idole młodego pokolenia - Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz to sportowi instruktorzy, którzy stali się gwiazdami internetu. Ostatnio wzięli udział w programie Ameryka Express. Kim są popularni youtuberzy, których życie śledzi ponad milion widzów w internecie?

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz prowadzą vlog na Youtube. Kilka razy w tygodniu zamieszczają filmy z urywkami ze swojego codziennego życia i podróży. Zaczynali od filmów z ćwiczeniami i poradami zdrowego odżywiania.

Po pięciu latach publikowania w różnych mediach społecznościowych mieli ponad milion obserwujących ich kanał na Youtube. Dzisiaj mają już ponad 1,4 mln subskrybentów.

- To jest format, który już znamy z historii telewizji. To jest Big Brother tylko przeniesiony na Youtube. Dlaczego ludzie chcą oglądać akurat ich? Dlaczego akurat oni osiągnęli sukces i mają ponad milion subskrypcji? Wydaje mi się, że piękna w nich jest miłość. Nawet nie chodzi o zagraniczne podróże, samochody, ubrania, tylko o relację między nimi – mówi Filip Chajzer, dziennikarz i prezenter.