Uwaga!

odcinek 5450

Uwaga!

Krystian zginął nagle i niespodziewanie pogrążając rodzinę w żałobie. Po kilku miesiącach jego trumna została zdewastowana, widać było ciało.

23-letni Krystian Bystry, z zawodu był kierowcą ciężarówki. 12 maja zginął w wypadku. Wracając w nocy do domu stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w przydrożne drzewo. Nagła śmierć wchodzącego w dorosłe życie mężczyzny pogrążyła w żałobie rodziców, braci i ukochaną siostrę.

- Był spokojnym, rodzinnym chłopakiem. Codziennie do siebie pisaliśmy. Byliśmy bardzo blisko, wiedziałam o wszystkich problemach – wspomina Małgorzata Bystra, siostra Krystiana.

Pogrzeb odbył się bez problemów. Po kilku miesiącach rodzina Krystiana postanowiła kupić sąsiednie miejsce na cmentarzu.

Bliscy mężczyzny zlecili miejscowej firmie wykonanie rodzinnego grobowca. Po kilku dniach przyjechali na cmentarz, zobaczyć efekt pracy kamieniarzy.

- Wszystko wyglądało ładnie. Nie mogliśmy się spodziewać, że coś głębiej jest nie tak – mówi Regina Bystra, matka Krystiana.

Uwagę rodziny zwróciły tylko mocno ubrudzone znicze na grobie Krystiana.

- Firma powiedziała nam, że łycha ziemi spadła na znicze. Nic nie wspominali, że coś się stało z trumną – mówi Małgorzata Bystra.

Niespodziewanie sytuacja się zmieniła po telefonie od byłego pracownika firmy kamieniarskiej.

- Chciał się spotkać z moimi rodzicami i poważnie porozmawiać. Powiedział, że trumna z bratem została zdewastowana – mówi Małgorzata Bystra.