Uwaga!

odcinek 5414

Uwaga!

Czarny charakter z serialu "Na wspólnej". Sam o sobie mówi, że jest etatowym, choć serialowym, prawnikiem. Niedawno wziął udział w programie Agent - Gwiazdy, który brawurowo wygrał. W Kulisach Sławy jeden z najciekawszych aktorów młodego pokolenia - Michał Mikołajczak.

Michał Mikołajczak popularność zdobył rolą aplikanta w kancelarii adwokackiej w serialu „Prawo Agaty”. Propozycję pracy otrzymał niemal natychmiast po ukończeniu Akademii Teatralnej w Warszawie. Obecnie aktor gra prawnika w serialu „Na wspólnej”. Za rolę Dariusza Żbika pokochały go fanki.

- Spotykam się z miłą stroną popularności. Nie spotkała mnie jakaś przykra sytuacja. Nie dostałem parasolką, ani nikt nie rzucił mnie kamieniem. Choć zdarzają się typy bezczelne, na przykład ktoś łapie mnie za szyję i krzyczy: „mordo ty moja”. Wtedy nie wiadomo, co zrobić – przyznaje Mikołajczak.

Aktorka Agnieszka Dygant podziwia dobre wychowanie Mikołajczaka.

- On jest trochę jak nie z tego czasu. Świetne wychowanie, taka kindersztuba. To jest dzisiaj rzadko spotykane. Jest też wstydliwy. Czasami spuszcza wzrok. Jest fajnym aktorem z bardzo dobrymi warunkami zewnętrznymi. To nie jest częste, żeby mieć odpowiednią urodę i wzrost – mówi.