Uwaga!

odcinek 5410

Uwaga!

Zbigniew A., były dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu podejrzany jest o molestowanie uczennic. - Przycisnął córkę do siebie wkładając jej język do buzi. Odepchnęła go, a ten znowu zbliżył się do niej i wepchnął język drugi raz – opowiada matka jednej z dziewczyn.

W maju tego roku jedna z uczennic Zespołu Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu złożyła na policji zaznania, w których oskarżyła dyrektora o molestowanie.

- Córka opowiadała mi, że dyrektor trzymał ją pół godziny. Nie mogła wydostać się z jego gabinetu. Rozmowa miała być na temat ocen. Zaczął zadawać jej intymne pytania; czy już uprawiała seks, czy jest dziewicą, czy się zabezpiecza – przytacza matka uczennicy.

Następnie dyrektor miał otworzyć laptopa i pokazywać dziewczynie zdjęcia uczniów.

- Kazał córce powiedzieć, który jej się podoba, z którym chciałaby to robić? Powiedział: „Ja jestem pewnie za stary, ze mną byś nie chciała tego robić?”. Jak córka chciała już wstać, on też wstał. Przycisnął ją do siebie wkładając jej język do buzi. Odepchnęła go, a ten znowu zbliżył się do niej i wepchnął język drugi raz i chwycił za piersi – opowiada matka.

Kobieta była przerażona relacją córki.

- Córka krzyczała, że chce się zabić, że nie chce żyć, że ma obrzydzenie do siebie. Nie życzę żadnej matce, żeby usłyszała od dziecka, że nie chce żyć – mówi.

Uczennica jest pod opieką psychologa.