Uwaga!

odcinek 5204

Uwaga!

Po wielkim sukcesie z zespołem Varius Manx, burzliwym związku z Johnem Porterem i kilku solowych projektach, w życiu Anity Lipnickiej nadszedł czas na kolejne zmiany. – To wszystko zasługa ludzi, którzy nagle się w moim życiu pojawili i kompletnie je odmienili - mówi wokalistka.

Ślub w tajemnicy

Przez ostatni rok, artystka nagrywała nową płytę i dużo koncertowała. W tym czasie udzieliła wielu wywiadów. Nigdy nie wspomniała jednak o nowym związku, który starannie ukrywała. Dlatego zdjęcia z jej ślubu, które opublikowała, stały się sensacją.

- Byłam samotną matką, wracałam z trasy do pustego domu i zastanawiałam się, czy jeszcze będę miała szansę na jakąś relację. Nie spodziewałam się wówczas, że będę miała jeszcze taką najmocniejszą z możliwych - mówi Anita Lipnicka.

Wcześniej przez wiele lat związana była z 25-lat starszym muzykiem Johnem Porterem. Para tworzyła duet nie tylko w życiu, ale także na scenie. Związek nie wytrzymał jednak próby czasu, jego owocem jest 12-letnia dziś córka Pola.

Córka Anity i dwójka dzieci Marka, obecnego męża wokalistki, tworzą dużą patchworkową rodzinę.

–  Mark jest mega kochany, bardzo opiekuńczy i romantyczny z jednej strony, i bardzo męski z drugiej. Bardzo wiele rzeczy w domu wykonuje własnoręcznie - opowiada Anita Lipnica.

To dla Anity, Mark porzucił swoje życie w Anglii, karierę w branży reklamowej i przeniósł się do Polski.

– Nasz związek jest daleki od bycia „normalnym”, ale to dobrze, bo ja z nikim „normalnym” długo bym nie wytrzymała i taki ktoś zapewne ze mną też- śmieje się artystka.

W trakcie przygotowywanie reportażu w prywatnym domu, mąż nie opuszcza wokalistki ani na chwilę. Jak mówi Lipnicka - bardzo brakuje im wspólnego, wolnego czasu.

- Ostatnio cały czas jestem w drodze. Wczorajszy dzień, miał być naszym wspólnym, rodzinnym dniem. Skończyło się tak, że mąż mnie zamknął w sypialni, żebym mogła spać. Potem chodziłam w piżamie i wydawałam rozkazy, więc było ryzyko, że przyjedzie kamera Kulis Sławy, a my pokłóceni,  i taka piękna to miłość  - mówi Anita.