Uwaga!

odcinek 5178

Uwaga!

Debiutował w serialu „Droga”. Sławę przyniosła mu rola taksówkarza w "Zmiennikach". Dziś Mieczysław Hryniewicz jest dla wielu po prostu Włodkiem Ziębą z serialu "Na Wspólnej". Zapraszamy na Kulisy Sławy aktora.

- Z Mietkiem warto pracować, chociażby z powodu jego charakteru. Ja dostaję białej gorączki, złoszczę się, wściekam, a Miecio po prostu mnie uspokaja. Jest jednym z niewielu facetów, który jest zawsze zadowolony – przyznaje Bożena Dykiel, aktorka.

W popularnym serialu „Na Wspólnej" Mieczysław Hryniewicz partneruje Bożenie Dykiel już od ponad 14 lat. Grają małżeństwo Ziębów, jedną z głównych par, wokół których osnute są filmowe wątki.

- To jest 2,5 tysiąca odcinków, więc dopiero rozkręcam się. I jak patrzę na „Modę na sukces” to mogę śmiało lecieć – mówi Mieczysław Zięba, a nasz reporter pyta, jak to jest wieść podwójne życie, to prawdziwe i serialowe.

- Dwie żony i tak dalej? Normalnie. Nie mylę imion – śmieje się aktor.

Ale wielu fanów Mieczysława Hryniewicza te dwa światy ze sobą myli.

- Często są takie sytuacje, że zaczepia nas ktoś i mówi: powiem pani Bożenie Dykiel, że pan z inną kobietą chodzi. Czasami to jest żart, a czasami nie, bo ludzie przenoszą sytuacje z serialu czy filmu na życie prywatne – mówi Ewa Strebejko, żona Mieczysława Hryniewicza.