Uwaga!

odcinek 4955

Uwaga!

W rolach Magdaleny Cieleckiej można dojrzeć skrajne emocje. Czy tego samego szuka w życiu? Skąd czerpie odwagę?

Magdalena Cielecka to jedna z najwybitniejszych aktorek polskiego kina i teatru. Zasłynęła wspaniałymi kreacjami na deskach warszawskich teatrów oraz rolami w kinowych hitach takich jak "Samotność w sieci" czy "Pitbull. Niebezpiecznie kobiety". W swojej karierze zagrała już blisko 100 ról dramatycznych.

- Nie marzyłam o sławie i aktorstwie. Zostałam namówiona przez grupę moich przyjaciół, z którymi śpiewałam poezję na konkursach recytatorskich, żebym zdawała do szkoły teatralnej - opowiada Magdalena Cielecka.

Błyskawiczna droga do sławy Magdaleny Cieleckiej zaczęła się jeszcze w krakowskiej szkole teatralnej, gdzie studiowała. Zauważyła ją tam Barbara Sass i aktorka zadebiutowała trudną rolą w jej głośnym filmie "Pokuszenie".

Później były takie hity kinowe jak "Samotność w sieci" czy "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Ostatnio mogliśmy zobaczyć aktorkę na ekranach telewizorów w serialu "Belle Epoque", gdzie partnerował jej Paweł Małaszyński. Aktorzy poznali się wiele lat temu na planie innego serialu.