Uwaga!

odcinek 4949

Uwaga!

Magdalena Żuk zginęła dwa tygodnie temu w jednym z egipskich kurortów. Polscy śledczy wciąż rozpatrują różne hipotezy: załamania nerwowego, zabójstwa, handlu ludźmi oraz zwyczajnego wypadku. Naszej reporterce udało się porozmawiać z trzema kluczowymi postaciami tej sprawy w naszym kraju : z Markusem - chłopakiem Magdaleny Żuk, Michałem, który nagrywał telefoniczną rozmowę Markusa z Magdą oraz z Maciejem, który pojechał po dziewczynę do Egiptu…

Śmierć Magdaleny Żuk od ponad tygodnia pobudza wyobraźnię milionów Polaków. Internauci układają kolejne scenariusze tego, co mogło wydarzyć się na wycieczce w Egipcie, na którą dziewczyna pojechała sama. Wyjazd miał być niespodzianką dla jej chłopka – Markusa W., ten jednak miał problemy z paszportem.

- Pytałem się czy na pewno chce sama lecieć do Egiptu. Powiedziała, że to sporo kosztowało i jeszcze rodzice jej w tym pomogli i jednak poleci. Szukaliśmy kogoś wcześniej, kto mógłby polecieć razem z nią albo sprzedać wycieczkę. Nie udało się – opowiada Markus.