Usterka

sezon 14 odcinek 5

Usterka 11

Kraków to nie tylko piękna starówka i magiczny Kazimierz. To także takie niepozorne osiedla na obrzeżach. Właścicielka jednego takiego domu, ma ochotę na zmianę wyglądu kominka. W tym celu zakupiła płytki z mozaiki szklanej i klej. Dzięki temu nie tylko będzie fajnie wyglądać ale lepiej będzie można utrzymać czystość.

Utrudnieniem dla fachowców może być ukrycie zaokrągleń części kominka. Panowie powinni zakończyć zlecenie w 4 godziny inkasując nie więcej jak 450 złotych.

Usterka - O programie

Program pokazuje niedostatki pracy naszych rodzimych specjalistów, oczywiście z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru. Niektórzy dobrze wiedzą, że najgorszą rzeczą, którą można zrobić, kiedy coś się zepsuje, to wezwać fachowca. Od momentu przybycia specjalisty na miejsce, ukryta kamera dokładnie śledzi przebieg jego pracy.

Usterka - Gdzie obejrzeć?

Program, który prowadzą bracia bliźniacy Adam i Łukasz Milczowie, emitowany jest na antenie TTV. Wszystkie odcinki oglądaj online na platformie VOD player.pl. Premiera w każdy poniedziałek o godz. 19.00.