Usterka

sezon 15 odcinek 4

Usterka 12

Chyba każdy lubi pić kawę w swoim ogrodzie, ale co wtedy jak kawy nie ma na czym postawić? Z pomocą przychodzi Agnieszka, która na potrzeby odcinka zaprojektowała stolik z palet. Jak z tym zadaniem poradzą sobie gdańscy fachowcy? Stolik ma być wykonany z europalety, płyty OSB oraz kątownika. Ocenie podlegać będzie estetyka pracy oraz inwencja twórcza fachowców, gdyż wykończenie stolika należy do nich. Podczas pracy, kawę dla fachowców robić będzie inspektorka Beata.

Pierwszy specjalista, który podejmie się wyzwania, zdecydowanie pokaże, jak daleko sięga jego wyobraźnia. Na stoliku pojawią się nawet dodatkowe otwory na… wazonik! Kolejny fachowiec do pracy zabierze nie tylko narzędzia, ale i córkę! I jak tu pracować, kiedy latorośl chce już wyjść na lody? Na końcu pojawi się duet, który na stoliku będzie ćwiczył… malowanie. Czy Beacie uda się w końcu wypić kawę w ogrodzie?

Usterka - Kim są prowadzący?

Co dwie głowy to nie jedna. Nowi prowadzący Adam i Łukasz Milczowie to bliźniaczy duet, który nie jeden dom postawili od fundamentów po czubek dachu. Teraz widzom usterki powiedzą co wiedzą. Jedno jest pewne będzie się działo!

Usterka - Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki oglądaj online na platformie VOD player.pl.