Usterka

sezon 14 odcinek 4

Usterka 11

Orientalny klimat w łazience? Dlaczego nie!

Dzisiejsze zlecenie wydaje się być przysłowiową bułką z masłem. Przynajmniej tak uważają bracia Adam i Łukasz. Tapetowanie sufitu ma się składać z dwóch prostych etapów.
Pierwszy to przyklejenie tapety z włókna szklanego do sufitu, a następnie montaż zasłonki z frędzelkami nad wanną. To na co powinni zwrócić uwagę fachowcy to odpowiedni klej na do
tapety z włókna szklanego.

Następnie trzeba będzie pomalować sufit. Ale nie powinni tego robić wcześniej jak przed upływem doby. Usługę wycenia się na 200 zł, a czas pracy nie powinien zająć dłużej jak 4 godziny.

Usterka - O programie

Program pokazuje niedostatki pracy naszych rodzimych specjalistów, oczywiście z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru. Niektórzy dobrze wiedzą, że najgorszą rzeczą, którą można zrobić, kiedy coś się zepsuje, to wezwać fachowca. Od momentu przybycia specjalisty na miejsce, ukryta kamera dokładnie śledzi przebieg jego pracy.

Usterka - Gdzie obejrzeć?

Program, który prowadzą bracia bliźniacy Adam i Łukasz Milczowie, emitowany jest na antenie TTV. Wszystkie odcinki oglądaj online na platformie VOD player.pl. Premiera w każdy poniedziałek o godz. 19.00.