Usterka

sezon 14 odcinek 3

Usterka 11

Kraków studentami stoi. Alicja i Bogdan są po udanej sesji. Jak wszyscy szanujący się żacy działają według schematu zakuć, zdać i zapomnieć. Ale jak tu zapomnieć jak  pół sufitu nadaje się do malowania, a właściciel domu ma przyjść po pieniądze za wynajem.

Tutaj pojawia się zadanie dla fachowców. Trzeba będzie zaszpachlować dziury, naprawić halogen oraz pomalować, zwracając uwagę na odcięcie. Czas wykonania usługi został określony na około 4, a koszt nie powinien przekraczać 300zł.

Usterka - O programie

Program pokazuje niedostatki pracy naszych rodzimych specjalistów, oczywiście z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru. Niektórzy dobrze wiedzą, że najgorszą rzeczą, którą można zrobić, kiedy coś się zepsuje, to wezwać fachowca. Od momentu przybycia specjalisty na miejsce, ukryta kamera dokładnie śledzi przebieg jego pracy.

Usterka - Gdzie obejrzeć?

Program, który prowadzą bracia bliźniacy Adam i Łukasz Milczowie, emitowany jest na antenie TTV. Wszystkie odcinki oglądaj online na platformie VOD player.pl. Premiera w każdy poniedziałek o godz. 19.00.