Usterka

sezon 15 odcinek 14

Usterka 12

W tym odcinku „Usterka” bierze na warsztat branżę monterów mebli. Inspektorzy Żaneta i Tomek będą udawali parę, która rozkręca firmę w branży fitness. Razem z angielskim przyjacielem Jimem zlecą montaż sklepowego regału. Specjalistów czeka wiercenie, wymierzanie, skręcanie, a wszystkiemu przyglądać się będą ukryte kamery.

Pierwszą ekipę najlepiej opisuje słowo samodzielność. Samodzielnie skonstruowaną wiertarką będą samodzielnie powiększać otwory, do których samodzielnie wbiją elementy konstrukcji młotkiem. W gratisie samodzielnie porysują parkiet. Z kolei damsko-męski duet będzie sponsorowany przez słowo „pomysłowość”. Widzowie „Usterki” będą mogli zobaczyć, jak wyciąć otwór za pomocą wyrzynarki? Trzeci gość to fachowiec-terminator. Do pracy zabierze się szybko jak maszyna, nie potrzebuje snu ani wody. Czy uda mu się „wykończyć” to zadanie?

Usterka - Kim są prowadzący?

Co dwie głowy to nie jedna. Nowi prowadzący Adam i Łukasz Milczowie to bliźniaczy duet, który nie jeden dom postawili od fundamentów po czubek dachu. Teraz widzom usterki powiedzą co wiedzą. Jedno jest pewne będzie się działo!

Usterka - Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki oglądaj online na platformie VOD player.pl.