Usterka

sezon 15 odcinek 13

Usterka 12

W tym odcinku Usterka wychodzi do ogrodu! Zamiast brzydkich płyt chodnikowych w ogrodzie, nasza inspektorka Żanetka i jej narzeczony Tomek postanowili upiększyć swój ogród płytami betonowymi imitującymi drewno. Żanetka zamarzyła sobie, aby fachowiec ułożył z nich ścieżkę wokół skalniaka. Trzeba ją dodatkowo wysypać piaskiem i uzupełnić szczelinę między płytkami ziemią, aby ścieżka była stabilna. Tomek musi nadzorować prace w ogrodzie.

Jako pierwszy pojawia się specjalista, który pracuje „na godziny”. A że praca jest w ogrodzie i słoneczko świeci, to leżaczek kusi… Następnie za zadanie zabierają się majster i jego młodszy pomocnik. Majster okazuje się być szefem, jakiego nikt nie chciałby mieć! Na samym końcu zobaczymy pracę prawdziwego miłośnika ogrodów, byłego korpoludka! Kto wykona to zadanie najlepiej?

Usterka - Kim są prowadzący?

Co dwie głowy to nie jedna. Nowi prowadzący Adam i Łukasz Milczowie to bliźniaczy duet, który nie jeden dom postawili od fundamentów po czubek dachu. Teraz widzom usterki powiedzą co wiedzą. Jedno jest pewne będzie się działo!

Usterka - Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki oglądaj online na platformie VOD player.pl.